• Płatności

W sklepie internetowym BuyMukta.com oferujemy różnorodne metody płatności, zapewniając naszym klientom wygodę i bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji. Naszym celem jest zapewnienie różnorodności opcji, aby każdy klient mógł wybrać sposób płatności najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

Dla Państwa wygody, korzystamy z renomowanej bramki płatności Blue media. Dzięki tej nowoczesnej i zaawansowanej technologii, możecie Państwo dokonywać płatności online za zakupy w sposób szybki i bezpieczny. Bez względu na to, czy dokonujecie Państwo zakupów z Polski czy z krajów Unii Europejskiej, bramka płatności Blue media gwarantuje ochronę Waszych danych finansowych i prywatności.

Dla zarejestrowanych klientów z Polski oferujemy opcję płatności przy odbiorze. To znaczy, że zamówione produkty mogą zostać dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres, a płatność będzie dokonana w momencie odbioru paczki. Ta opcja jest wygodna dla tych, którzy preferują pobranie.

Dla naszych klientów z Mielca i okolic w promieniu do 60 kilometrów mamy specjalną opcję płatności gotówką przy montażu. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą mieć pewność, że produkt jest zgodny z ich oczekiwaniami przed dokonaniem płatności. Nasz zespół dostarczy produkt i dokona montażu, a płatność gotówką będzie realizowana na miejscu.

Różnorodność naszych metod płatności ma na celu zaspokojenie różnych preferencji i potrzeb naszych klientów, zapewniając jednocześnie wygodę, bezpieczeństwo i profesjonalizm w każdej transakcji.